T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ - AYDEM Fen lisesi

Haberler

Nis

Okulumuz ile TÜBİTAK arasında imzalanan bir protokol ile yapılan "3. TÜBİTAK Bilim Fuarı"na katılmanız bizleri onurlandıracaktır.

Nis

     TÜBİTAK tarafından Konya’da düzenlenen 46. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışması’nda bilgisayar bölümünde sekiz proje arasından birinci olarak TÜBİTAK Türkiye Finali’ne katılmaya hak kazanan Aydem Fen Lisesi öğrencileri Salih Bağ ve Tarık Yaldır’a bir ödülde Bereket Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı’dan geldi.

Nis

  14 Nisan 2015 günü, tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımı ile geleneksel Bahar Şenliğimizi gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Nis

   13 Nisan 2015 tarihinde, okulumuzda, Kızılay Kan Merkezi´ne toplu Kan bağışı yapıldı. Bağışta bulunan öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.

Nis

Ortaöğretime devam etmekte olan öğrencileri, temel ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve bilimsel gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla TÜBİTAK tarafından 10 branşta düzenlenen ‘Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri’ yarışmasına İlimizden katılan ve dereceye girerek birinci olan öğrenciler Valimiz Şükrü Kocatepe tarafından ödüllendirildi. Yarışmada birinci olan öğrenciler ayrıca, mayıs ayında Ankara’da yapılacak olan Türkiye Sergisi’ne davet edildi.

Nis

13 Nisan Pazartesi günü 10:00 ile 16:00 saatleri arasında okulumuzda Kızılay  için Kan Bağışı yapılacaktır..İlgilenen tüm veli ve öğrencilerimizi kampanyaya davet ediyoruz.... 

 

Nis

Konya´da yapılan 46. Ortaöğretim Öğrencileri Proje Yarışmasında okulumuz Bilgisayar dalında 1. oldu.

Mrt

      27 Mart 2015 Cuma günü saat 10:00’da düzenlenen bir törenle, AYDEM Fen Lisesi kütüphanesinin açılışı gerçekleştirilmiştir.

(Haberin Devamı ...)

Mrt

   11/B Sınıfı öğrencilerimiz düzenledikleri kampanya ile toplamış oldukları yardım malzemelerini Acıpayam - Gölcük Yatılı Bölge Ortaokulu´na teslim ettiler.

   Öğrencilerimize ve kendilerine rehberlik eden Sezer DEMİR öğretmenimize teşekkür ederiz.

Mrt

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi´nin 100. Yıldönümünde Şehitlerimizi andık...

Mrt

       İstiklal Marşı´mızın kabulünün 94. yıldönümü ve Mehmet Akif ERSOY´u anma günü dolayısıyla okulumuz Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Sema AYKAL´ın hazırladığı programın sunumu yapıldı.

     Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Mrt

    Okulumuz Sosyal Yardımlaşma ve Müzik Kulübü´nün ortak hazırladığı program çerçevesinde Denizli Huzurevi´ni ziyaret ettik. İlgilerinden dolayı Huzurevi yöneticilerine ve büyüklerimize teşekkür ederiz.

Mrt

       Okulumuz öğrencisi Kevser Meva AKIN, Okullararası Gençler Taekvando Müsabakalarında il birincisi olarak, Aydın´da yapılacak bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

       Öğrencimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Mrt

     Kütüphanecilik Kulübü öğrencilerimizin toplum hizmeti olarak başlattıkları "Kitap Toplama Kampanyası" sonucu toplanan kitapları Acıpayam- Gölcük Yatılı Bölge Ortaokulu´na teslim ettik.

Şbt

     Okulumuzda 1. dönem sonu karne heyecanı yaşanırken, bir dönem boyunca, derslerin ağırlıklı ortalama puanına göre her sınıf seviyesinde dereceye giren öğrencilerimiz Okul Aile Birliği tarafından ödüllendirilmiştir.