T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ - AYDEM Fen lisesi

Haberler

Kas

Okulumuzda 17.11.2016 tarihinde uygulanmış olan 12. sınıf Özdebir kurumsal denemesinin sonuçlarına aşagıdaki linkden ulaşılabilir. 

Kas

Sınav Takvimimiz Yayınlanmıştır.

Kas

Özdebir Türkiye Geneli Sınavına Okul Olarak Katılıyoruz

Haz

Denizli ROTARY Kulübünün düzenlediği, kompozisyon yarışmasında öğrencimiz Öykü Güz IŞIK birinci olmuştur.

Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Haz

Denizli Atatürkçü Düşünce Derneği’nin düzenlemiş olduğu “ Çağdaş Türk Toplumunda Kadının Yeri” konulu kompozisyon yarışmasında, öğrencimiz Hatice ÜNLÜ dereceye girmiştir.

 

Öğrencimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Haz

Biyoloji Öğretmenimiz Fatma Füsun ÇOBAN rehberliğinde, 9. sınıf öğrencilerimizin, "bitki gövde, yaprak ve çiçeklerini" kurutarak oluşturdukları resim sergisi açıldı.

Sergide emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Haz

Merkezefendi Belediyesinin düzenlediği Kardeşlik Turnuvasında okulumuz Futbol Takımı 3. olmuştur. Turnuvaya katılan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Haz

Marmariste düzenlenen Liselerarası Tekvando Şampiyonasında Kevser M. AKIN, Türkiye3.´sü olarak okulumuza madalya getirmiştir. Öğrencimize başarılı ve onurlu bir hayat dileriz.

Haz

2015-2016 Eğitim Öğretim yılı mezunlarımızı coşku ile uğurladık.  Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının ömür boyu devamını diliyoruz. Yolunuz açık olsun….

Haz

Öğrencilerimizle birlikte 19 Mayıs Atatürk’ü Anma gençlik ve Spor Bayramını coşku içinde kutladık.

May

    TÜBİTAK Olimpiyatları sınavlarında Fizik dalında, Türkiye 3.sü olan öğrencimiz Saadettin Emre AYDIN ile Bilgisayar dalında Türkiye 2.si olan öğrencimiz Yusuf Ziya ÖZGÜL´ÜN madalyaları, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener BAYRAM ve Merkezefendi Milli Eğitim Şube Müdürü Taşkın Osman YILDIZ tarafından takıldı. 

    Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

May

4 - 5 Mayıs 2016 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz 4. TÜBİTAK Bilim Fuarımız birbirinden güzel projeler ile göz doldurdu.

Fuarda emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

May

AYDEM Fen Lisesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz şiir ve müzik dinletimizi 29 Nisan Cuma günü gerçekleştirdik.

Programda emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Nis

Nis

Türkiye ile Avrupa Birliğinin mali işbirliği kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’nın faydalanıcısı olduğu “AB’yi Öğreniyorum Bilgi Yarışması” Denizli elemeleri 04.04.2016 tarihinde Denizli Pamukkale Halk Eğitim Müdürlüğü salonunda gerçekleştirildi.