T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ - AYDEM Fen lisesi

2015 Mezunlarımız

 

1.MEZUNLARIMIZIN YERLEŞTİĞİ FAKÜLTELER

1 MELİH BAĞÇELİ BİLKENT ÜN. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.   (TAM BURSLU )
2 EREN KÜÇÜK ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
3 EMRE ÖZGÜR ÖZCAN İTÜ ELEKTRONİK HABERLEŞME  MÜH.
4 MUHAMMED BAKİHAN PEKTAŞ MARMARA ÜN. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
5 MURAT ÇARKIT KOÇ ÜN. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (B)
6 MUHAMMED SALİH BAĞ İSTANBUL AYDIN ÜN. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (B)
7 YASEMİN OKLU PAMUKKALE ÜN. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
8 VEYSEL GARANİ KARAHAN YILDIZ TEKNİK ÜN. ELEKTRİK MÜH.
9 ALİOSMAN  BERK ŞAPCI SABANCI ÜN. MÜH.VE DOĞA BİL. FAK. (B)
10 RECEP TEMELLİ SABANCI ÜN. MÜH.VE DOĞA BİL. FAK. (B)
11 YAVUZ SELİM BEKTAŞ SABANCI ÜN. MÜH.VE DOĞA BİL. FAK. (B)
12 SAİME NUR SÜPÜRGECİ HACETTEPE ÜN. TIP FAKÜLTESİ  (İNG)
13 MERVE AYDEMİR İSTANBUL ÜN.   TIP FAKULTESİ  (CERRAHPAŞA )
14 NAZİFE NUR ÇİFTCİ İSTANBUL ÜN.   TIP FAKULTESİ  (CERRAHPAŞA )
15 GÜRKAN ÖZDAĞ İSTANBUL ÜN.     TIP FAKÜLTESİ  (ÇAPA)
16 SERTAÇ SEZGİN 18.MART ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
17 BÜŞRANUR SİNECEN EGE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
18 CEYDANUR UÇAR EGE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
19 EDA YILDIZ EGE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
20 EMRE YILMAZ EGE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
21 MELTEM YILMAZ EGE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
22 SÜMEYRA NUR ÇOTAK EGE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
23 MEHMET BERK KAPLAN DOKUZ EYLÜL ÜN.  TIP FAKÜLTESİ
24 MUSTAFA KURUCU DOKUZ EYLÜL ÜN.  TIP FAKÜLTESİ
25 DURSUNE RUMEYSA HAYLA PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
26 EMİNE GİZEM CENGİZ PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
27 EZGİ TOSUN PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
28 GÜLLÜ TAKIM PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
29 HÜSEYİN AVNİ OSAL PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
30 ŞEYMA GÜLSÜM ŞENCAN PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
31 TARIK DÜZENLİ PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
32 ZEHRA NUR ÖĞÜTVEREN PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
33 RUKİYE ŞAHİN PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
34 ALİHAN FARUK UZUN PAMUKKALE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
35 BEGÜM KOÇ ADNAN MENDERES ÜN. TIP FAKÜLTESİ
36 SERGEN SEYHAN BAHÇEŞEHİR ÜN. TIP FAKÜLTESİ (B)
37 SEDANUR HIRAÖZLÜ BÜLENT ECEVİT ÜN. TIP FAKÜLTESİ
38 BORAHAN BORA DUMLUPINAR ÜN. TIP FAKÜLTESİ
39 GÜLNİHAL SALTABAŞ GAZİ ÜN. TIP FAKÜLTESİ
40 BEYZA ÜNLÜ GİRESUN ÜN. TIP FAKÜLTESİ
41 SILA İNCEKARA İZMİR ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ (B)
42 SİNEM RÜMEYSA KUTLU İZMİR ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ (B)
43 AYŞENUR AÇAR KARADENİZ TEK.ÜN. TIP FAKÜLTESİ
44 TUĞBA AKOĞLU KAVKAS ÜN. TIP FAKÜLTESİ
45 ASLI NUR GÜNGÖR KEMERBURGAZ ÜN. TIP FAKÜLTESİ (B)
46 HATİCE HEYBELİ KOCATEPE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
47 HAYRİYE BERİL ÖZALP KOCATEPE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
48 NURGÜL TAHTAKIN KOCATEPE ÜN. TIP FAKÜLTESİ
49 ŞERİFE ÇETİN MARMARA ÜN. TIP FAKÜLTESİ
50 MUSTAFA MUSAB GÜNDOĞDU SAKARYA ÜN. TIP FAKÜLTESİ
51 SENA OZANSOY S.DEMİREL ÜN. TIP FAKÜLTESİ
52 HALİL YAVUZ S.DEMİREL ÜN. TIP FAKÜLTESİ
53 ERDEM BAYRAKCI ULUDAĞ ÜN. TIP FAKÜLTESİ
54 ENES FURKAN ZOROĞLU ERCİYES ÜN. TIP FAKÜLTESİ
55 BENSU KAYACIK AKDENİZ ÜN. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
56 FAZİLET YILDIRIM İZZET BAYSAL ÜN. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
57 AYŞE TERCAN KATİP ÇELEBİ ÜN. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
58 NUR SENA SALUK S.DEMİREL ÜN. DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.
59 MEHMET BARUTCU ODTÜ ENDÜSTRİ MÜH.
60 DİLVİN SELVA PEHLİVAN MARMARA ÜN. ENDÜSTRİ MÜH.
61 PERİHAN YILDIRIM MARMARA ÜN. ENDÜSTRİ MÜH.
62 ERAY ERDOĞAN TÜRK-ALMAN ÜN. ENDÜSTRİ MÜH.(B)
63 İPEK GÜNEŞ ULUDAĞ ÜN. ENDÜSTRİ MÜH.
64 SUDE EKİZLER ULUDAĞ ÜN. ENDÜSTRİ MÜH.
65 FATMA NUR SARICA YEDİTEPE ÜN. ENDÜSTRİ MÜH. (B)
66 ALİ FARUK KAAN YALOVA ÜN. ENDÜSTRİ MÜH.
67 BEYZA HİLAL KIŞPINAR KARABÜK ÜN. FİZİK TEDAVİ VE REH.
68 RAMAZAN ÖZGÜN KIRIKKALE ÜN. FİZİK TEDAVİ VE REH.
69 EBRU ÖZER KOCATEPE ÜN. FİZİK TEDAVİ VE REH.
70 MUKADDES MUTLUKAN ŞİFA ÜN. FİZİK TEDAVİ VE REH. (B)
71 İBRAHİM SERDAR ÖZKAN İTÜ MİMARLIK
72 TÜRKAN MORALI ULUDAĞ ÜN. MİMARLIK
73 BURHAN MESUD CAMUZCU PAMUKKALE ÜN. MİMARLIK
74 EMRE YAPSU İTÜ MAKİNA MÜH.
75 AHMED FARUK ÜNAL İTÜ MAKİNA MÜH.
76 BERKİN ZEYBEKOĞLU ODTÜ  İNŞAAT MÜH.
77 RECEP FURKAN DAL GAZİ ÜN.  İNŞAAT MÜH.
78 AKIN SALKILINÇ PAMUKKALE ÜN.  İNŞAAT MÜH.
79 VİLDAN ÖZTÜRK KATİP ÇELEBİ ÜN. BES. VE DİYETİSYENLİK (B)
80 BAHADIR TALHA ÇAKICI İSTANBUL ÜN. BİLGİSAYAR MÜH.
81 GÜLŞAH KAÇAN KOCAELİ ÜN. BİLGİSAYAR MÜH.
82 GÜL ŞEYDA TEKKOYUN EGE ÜN. ECZACILIK FAK.
83 FURKAN ÖZTÜRK BOĞAZİÇİ  ÜN. İŞLETME 
84 MEHMET SERHAT AKÇAY ODTÜ İŞLETME 
85 BERNA KOZHAN ODTÜ KİMYA MÜH.
86 RUVEYDA SULTAN UZUN PAMUKKALE ÜN. MATEMATİK ÖĞR.
87 BİLGE KESKİN HACETTEPE ÜN. ODYOLOJİ 
88 BÜŞRA PINAR KIŞPINAR İNÖNÜ ÜN. ODYOLOJİ 
89 MERVE CİVİL EKONOMİ ÜN. PSİKOLOJİ (B)
90 SALİH BİLTEKİN BOĞAZİÇİ  ÜN. ULUSLAR ARASI İLŞ.
91 ÖMER ŞAHİN ANKARA ÜN. VETERİNERLİK FAK.
92 ÖMER KAAN TİLLEM BOĞAZİÇİ ÜN. YÖNETİM BİLİŞİM SİS.
93 BİLGE HAN AYDIN İSTANBUL ÜN. HUKUK FAK.
94 BUSE YILMAZ İSTANBUL ÜN. HUKUK FAK.
95 EGE SERİN YEDİTEPE ÜN. HUKUK FAK. ( B)
96 MÜRŞİDE AKOĞLU ULUSLAR A.KIBRIS ÜN. HUKUK FAK. ( B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 31.12.2015 - Güncelleme: 07.01.2016 11:49 - Görüntülenme: 7525
  Beğen | 0  kişi beğendi