T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ - AYDEM Fen lisesi

2017 Mezunlarımız

2017 YILI LYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI (3. MEZUNLAR)
S.N. ADI SOYADI PROGRAM ADI ÜNİVERSİTE ADI
1 DİLA BEŞENK Tıp Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
CERRAHPAŞA
2 BUSE NUR DEBELEKOĞLU Tıp Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 
3 FATMA NUR ÖZKAN Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
4 AYNUR KÖSEOĞLU Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
5 ESRA HARKTI Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
6 TALHA SÖYLEMEZ Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
7 SULTAN İREM TUNCER Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
8 MEHMET BEDİRHAN KARAKAYA Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
9 BEYZANUR TAVŞAN Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
10 BURAK AYDOĞAN Tıp Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
11 HATİCE GÜL KURT Tıp Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
12 İZEM ZEYBEKOĞLU Tıp Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
13 ORKUN OKUR Tıp Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
14 OSMAN BURAK KEÇELİOĞLU Tıp Fakültesi DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
15 FATİH BALBAN Tıp Fakültesi DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
16 KAMİL ALKAN Tıp Fakültesi AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
(ANTALYA) 
17 GÖKBERK URAL Tıp Fakültesi UŞAK ÜNİVERSİTESİ
18 ELİF ÖZEN Tıp Fakültesi BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
19 ALPER ÇAĞRI AĞDAĞ Tıp Fakültesi NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
(TEKİRDAĞ)
20 YUNUS EMRE DEMİRTAŞ Tıp Fakültesi ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
(ERZURUM)
21 PELİN AÇIKGÖZ Tıp Fakültesi KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
22 SÜMEYYE TEKELİOĞLU Tıp Fakültesi CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
(SİVAS)
23 HALİME BAŞARAN Tıp Fakültesi NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR
ÜNİVERSİTESİ 
24 MERYEM ORHAN Tıp Fakültesi DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 
25 BATUHAN SERHAT TEKİNER Tıp Fakültesi ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
(BURSA)
26 DİLARA AYKURT Tıp Fakültesi SÜLEYMAN DEMİREL
ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
27 BURHAN YAPRAK Tıp Fakültesi   (%25 Burslu) İSTANBUL AYDIN
ÜNİVERSİTESİ
28 BAHAR ZEYNEP ÇETİN Tıp Fakültesi   (İngilizce) (%50 Burslu) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
29 MURAT KURMAN Tıp Fakültesi   (İngilizce) (%50 Burslu) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
30 İPAR SELİN DEMİRCİ Tıp Fakültesi   (İngilizce) (%50 Burslu) İZMİR EKONOMİ
ÜNİVERSİTESİ
31 ZELİHA NUR SABUNCU Tıp Fakültesi   (İngilizce) (Tam Burslu) OKAN ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
32 SEZER İZMİRLİOĞLU Diş Hekimliği Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
33 BÜŞRA KİREÇKAYA Diş Hekimliği Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
34 SEVDE GÜLPERİ ÖZTÜRK Diş Hekimliği Fakültesi SÜLEYMAN DEMİREL
ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
35 SEMİHA KOCAKAVAK Diş Hekimliği Fakültesi NECMETTİN ERBAKAN
ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
36 ORKUN TOKGÖZ Eczacılık Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
37 ALİ ÇAKIRLI Eczacılık Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
38 FURKAN VELİ KOCABIYIK Eczacılık Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
39 MUSA TAYYİB SARAÇ Eczacılık Fakültesi ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
(ERZURUM)
40 ELİS TOLAZ Eczacılık Fakültesi TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
(EDİRNE)
41 BEYZA NUR KILIÇ Beslenme ve Diyetetik ADNAN MENDERES
ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)
42 NUREFŞAN DİLARA KOÇ Beslenme ve Diyetetik MUĞLA SITKI KOÇMAN
ÜNİVERSİTESİ
43 AYŞENUR MARIM Beslenme ve Diyetetik
(%50 Burslu)
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
44 CEREN ARSLAN Hukuk Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 
45 KANİ UMUT ERDEM Hukuk Fakültesi SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
(KONYA) 
46 İBRAHİM KONGUR Hukuk Fakültesi GAZİ ÜNİVERSİTESİ
(ANKARA)
47 YUSUF ZİYA ÖZGÜL Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
(Tam Burslu)
İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)  
48 EGE TOLAZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
49 ABDÜL KADİR KOŞAR Elektrik-Elektronik Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
50 AHMET FURKAN HAÇAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
(İngilizce)
ABDULLAH GÜL
ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)
51 ZEHRA AYBALA AĞIRMAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
(İngilizce)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
52 BERKE TUGAY ARSLAN Endüstri Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ
53 DOĞA AKBAŞ Endüstri Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
54 BATUHAN ERYILMAZ Endüstri Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
55 MAHMUT MORAN Endüstri Mühendisliği (İngilizce) MARMARA ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
56 MERT TURAN SARICA Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
(%25 Burslu)
YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
57 KEREM BURSALIOĞLU Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
(Ücretli)
İSTANBUL TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ
58 EFEKAN KAVALCI Endüstri Mühendisliği Programları
(İngilizce) (Tam Burslu)
SABANCI ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
59 NURİ PAKSOY İnşaat Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ
60 YUSUF KAN Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ
61 YUNUS EMRE SEZEN Makine Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ
62 SÜKAN SEMİH ÇELEBİOĞLU Makine Mühendisliği (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
63 MUHAMMET AYBERK ERGÜL Makine Mühendisliği (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
64 ARİF EMRE ÇAĞDAŞ Makine Mühendisliği (Tam Burslu) TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
65 BAYRAM PEHLİVAN DAĞLI Mühendislik ve Doğa Bilimleri
Programları (İngilizce) (Tam Burslu)
SABANCI ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
66 MUHAMMED İSMAİL AYDINLIOĞLU Uçak Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ
67 EGE TUGAN Uzay Mühendisliği (İngilizce) İSTANBUL TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ
68 BÜŞRA ŞEYMA BAYBARS Moleküler Biyoloji ve Genetik
(İngilizce)
İSTANBUL TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ
69 KEREM ÖZDEL Moleküler Biyoloji ve Genetik
(İngilizce)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
70 ELİFNAZ MEŞHUR Moleküler Biyoloji ve Genetik
(İngilizce)
ORTA DOĞU TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
71 NİLSU ÖDEMİŞ Moleküler Biyoloji ve Genetik
(İngilizce) (%50 Burslu)
KOÇ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
72 ŞULE GÜMÜŞ Moleküler Biyoloji ve Genetik
(İngilizce) (%50 Burslu)
KOÇ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
73 CEYLİN ÇETİNKAYA Moleküler Biyoloji ve Genetik
(İngilizce) (Tam Burslu)
İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)  
74 AYLİN KUVVETOĞLU Endüstri Ürünleri Tasarımı
(İngilizce)
ORTA DOĞU TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
75 MEHMET FARUK KÖMÜRCÜLER Yönetim Bilimleri Programları
(İngilizce) (Tam Burslu)
SABANCI ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
76 GÖZDE SARITEKE Mimarlık TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
(EDİRNE)
77 MERVE ÇÖVÜT Mimarlık ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
(ESKİŞEHİR) 
78 GAMZE DEMİR Mimarlık (İngilizce) İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ
ENSTİTÜSÜ
79 HURİ HİFA BOYACI Mimarlık (İngilizce) İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ
ENSTİTÜSÜ
80 MELİSA SAYAR Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu) ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL) 
81 İLKNUR DEMİR Mimarlık (İngilizce) (Tam Burslu) ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
82 MERVE MERYEM KAVAKLIOĞLU Mimarlık (Tam Burslu) ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL) 
83 AHMET HAMDİ YANAR Grafik Tasarım (Tam Burslu) FATİH SULTAN MEHMET VAKIF
ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
84 EGE CABILAR İktisat (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
85 MİRAÇ OĞRAŞ İşletme (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
86 ÖZNUR ENLİ İşletme (İngilizce) (Tam Burslu) İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)  
87 ECE AKDERE Mütercim-Tercümanlık
(İng-Fra-Türkçe) (%50 Burslu)
İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)  
88 MEHMET EFE SÖZERİ Tarih (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 13.09.2018 - Güncelleme: 13.09.2018 14:11 - Görüntülenme: 1880
  Beğen | 0  kişi beğendi