T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ - AYDEM Fen lisesi

2016 Mezunlarımız

2016 YILI LYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI (2. MEZUNLAR)
  Adı SOYADI BÖLÜM FAKÜLTE ADI
1 FADİME MAN Tıp Fakültesi (İngilizce)
(Tam Burslu)
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
2 ASLI AKYOL Tıp (İngilizce) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
(ANKARA)
3 CEM KABAYUKA Tıp (İngilizce) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
(ANKARA)
4 RABİA ELİF ZEYBEK Tıp Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
5 AHMET FIRAT YANGIN Tıp Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
6 HARUN YİĞİT GÖKSEN Tıp Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
7 ELİF BEYZA TAMA Tıp Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
8 AYŞE BİLGE ZORBAZ Tıp Fakültesi DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
9 ŞEYDA YILDIZ Tıp Fakültesi DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
(İZMİR)
10 ÜMMÜ KÜBRA KAĞNICI Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
11 AYŞENUR KAYA Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
12 EMRE BEZMEZ Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
13 SİNEM SAYDAM Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
14 GÖKHAN BAKİ BALIK Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
15 ŞEVVAL DERVİŞOĞLU Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
16 HİLAL BAKIR Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
17 İDRİS CAN BALIK Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
18 NERGİS ÖZTAŞ Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
19 YAKUP ZOLAN Tıp Fakültesi PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
20 ALPEREN CELİL YAĞCI Tıp Fakültesi DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
(KÜTAHYA)
21 AYŞEN ERİM Tıp Fakültesi ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
22 CİHANGİR KOCALAR Tıp Fakültesi AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 
23 GAMZE KOPARAN Tıp Fakültesi CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
(MANİSA)
24 KERİM EREN ÖZER Tıp Fakültesi GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
(TOKAT)
25 CEYLİN ÇAKAN Diş Hekimliği Fakültesi
(Burslu)
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
26 ALİ OZAN MEMETOĞLU Endüstri Mühendisliği
(İngilizce)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
27 SADETTİN EMRE AYDIN Fizik (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
28 OĞUZ KAAN KARA Havacılık ve Uzay
Mühendisliği (İngilizce)
ORTA DOĞU TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
29 HALİL MERT AYAZ Havacılık ve Uzay
Mühendisliği (İngilizce)
ORTA DOĞU TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
30 OLCAY  ARPAÇ Bilgisayar Mühendisliği
(İngilizce) (Tam Burslu)
İSTANBUL KÜLTÜR
ÜNİVERSİTESİ
31 MUSA KEMAL KAYALIO Elektrik Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ
32 CANSU HIDIR Elektrik-Elektronik
Mühendisliği
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
(ANTALYA)
33 SEZER BERBER Elektronik ve Haberleşme
Mühendisliği (İngilizce)
İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ
ENSTİTÜSÜ
34 REYHAN DAĞCI Endüstri Mühendisliği GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
35 ALPASLAN FATİH SÖZER Hukuk Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
36 MEHMET ÇAĞRI ALTINTAŞ Hukuk Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
37 AYŞE BÜŞRA GEVREKOĞLU Hukuk Fakültesi AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
38 MEHMET BAYRAM Hukuk Fakültesi AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ 
39 BERKAY DENİZ İnşaat Mühendisliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ
ÜNİVERSİTESİ
40 OBEN CAN KIVANÇ İnşaat Mühendisliği
(İngilizce)
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
41 MUSTAFA NAFİ AZAK Makine Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
42 ALİ MERT GÜMÜŞ Mimarlık YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
43 MİNE VURAL Moleküler Biyoloji ve
Genetik (İngilizce)
ORTA DOĞU TEKNİK
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
44 ÜMRAN BORUCU Moleküler Biyoloji ve
Genetik (İngilizce) (Tam Burslu)
İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT
ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)  
45 ALEYNA KÜTÜK Mühendislik ve Doğa Bilimleri
Programları (İngilizce) (Tam Burslu)
SABANCI ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
46 NURVER ŞEYMA SEL Mühendislik ve Doğa Bilimleri
Programları (İngilizce)  Burslu)
SABANCI ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
47 MUSTAFA AYIR Otomotiv Mühendisliği PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
(DENİZLİ)
48 ECE GİZEM ŞİMŞEK Şehir ve Bölge Planlama
(İngilizce)
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
49 FERİŞTAH AKBIYIK Tekstil Mühendisliği (İngilizce) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 13.09.2018 - Güncelleme: 13.09.2018 14:09 - Görüntülenme: 1167
  Beğen | 3  kişi beğendi